Badanie psychologiczne


  O nas
 

Krzysztof Horoszkiewicz, absolwent psychologii i pedagogiki na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu. Właściciel Pracowni Psychologicznych „Horeszko” oraz współwłaściciel firmy doradczo-szkoleniowej. 

Od 2001r. uprawniony do badań w zakresie psychologii transportu, od 2005r. – wpisany na listę psychologów broń uprawnionych do badań osób ubiegających się pozwolenie na broń (wpis nr 37/2005) na liście Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu).

W 2008r. ukończył Akademię Trenera Umiejętności Trenerskich ATUT,  prowadzi szkolenia w zakresie umiejętności społecznych dla firm i instytucji.

Wcześniej, ukończył kurs podstawowy w zakresie psychoterapii systemowej w Wielkopolskim Centrum Terapii Systemowej w Poznaniu. Wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej zdobywał później w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. W Wągrowcu udziela pomocy psychologicznej – osobom z trudnościami adaptacyjnymi, zachowaniami lękowymi, depresyjnymi, które doświadczają w swoim życiu trudności, oczekują wsparcia, porady lub psychoterapii.

Autor badań i publikacji naukowych na temat zachowań agresywnych oraz wzorców i przeżyć zachowań kierowców w Polsce.  Wyniki badań z pracy własnej nt.: „Models of behaviours and experiences conected with work in the drivers group” przedstawił w monografii wydanej przez Politechnikę Poznańską w 2011r. – „Driver occupational safety, perception and behaviour”. Współautor publikacji nt; "Podstawy prawne badań i orzecznictwa psychologicznego w Polsce. Tom I"

http://www.practest.com.pl/podstawy-prawne-badan-i-orzecznictwa-psychologicznego-w-polsce-ti

Autor publikacji: "Percepcja niebezpieczeństwa i sklonność do zachowań ryzykownych kierowców" oraz "Percepcja niebezpieczeństwa i skłonność do ryzyka na drogach a determinanty osobowościowo-temperamentalne w grupie psychologów transportu" (w przygotowaniu do druku) w czasopiśmie: Silesian School of Health Scienes"

Aktualnie - wykładowca Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu, w Sopocie i w  Katowicach,  prowadzi zajęcia dla psychologów na studiach podyplomowych z zakresu psychologii transportu z elementami psychodiagnostyki.

Współpracuje z psychologami uprawnionymi do badań z zakresu psychologii transportu oraz certyfikowanymi psychoterapeutami i trenerami biznesu.

Aktywnie działamy na rynku od 2001r. - profesjonalnie i przyjaźnie!
Jesteśmy partnerem firmy Lux Med, Promedis, Medycyny Rodzinnej oraz Centrum Medycznego ENEL-MED.                      
   

 

© Horeszko menu: badania kierowców poznań | o nas | misja | badania | aparatura | kontakt
realizacja: strony internetowe nasze badania : badania na broń | badania kierowców | badania pracowników
Nasze oddziały znadziecie Państwo w : Inowrocław, Wągrowiec, Oborniki, Czarnków, Poznań